Програмне забезпечення для медіа банків

Big Easy Video | Image | Audio library software

Медіа платформа надає можливість продавати авторські права на використання створенних вами відео або фото матеріалів. Ви також можете адмініструвати Ваш відео або фото банк: завантажувати самостійно в систему відео, фото та аудіо, створювати категорії, налаштовувати ціни та ліцензійні плани, переглядати повну фінансову статистику.

Переваги Big Easy медіабанків

Гнучкість. Ви можете налаштувати всі необхідні описи Ваших медіа файлів з адмін системи. Також Ви можете повністю керувати типами ліцензій та створювати індивідуальні тарифні сітки в залежності від вибраних параметрів ліцензій.

Керування фінансами. Щоб Ви могли чітко контролювати медіабанк і скільки Ви заробляєте, ми додали детальні фінансові звіти завдяки яким, ви зможете перераховувати ціни, створювати рахунки, керувати налаштуваннями електронної комерції.

Швидкість роботи. Керування медіа бібліотекою організовано дуже просто та зручно. Є інструменти для пакетних дій, є можливість завантажувати та обробляти велику кількість медіа контенту одночасно, є можливість генерувати ключові слова для кожного окремого файлу, а також створювати короткі відео кліпи з одного довгого відео.

Керування фінансами. Щоб Ви могли чітко контролювати медіабанк і скільки Ви заробляєте, ми додали докладні фінансові звіти, завдяки яким, Ви можете перераховувати ціни, створювати рахунки, керувати налаштування електронної комерції.

Індивідуальна система знижок.Для кожного користувача Ви можете налаштувати свою індивідуальну знижку, яка буде автоматично враховуватися при оплаті.

Зручний інтерфейс. Система володіє інтуїтивним інтерфейсом, котрий розроблений спеціально для швидкого пошуку та покупки медіа контенту.

Підтримка 24/7. Наша служба підтримки надає консультації через електронну пошту, телефон, скайп. Система управління проектами та відеобанк сайтами надає можливість залишити повідомлення та отримати відповідь протягом 2 годин (в залежності від обраного пакета підтримки).

Якісний хостинг, а також послуги обробки відео, конвертації довгих фільмів в маленькі кліпи, та в будь-який формат.

Ціна медіа платформи

Медіа платформа розповсюджується за ліцензією SaaS (Software as a Service). Тобто ціна медіа платформи складається з 2х показників: налаштування, та підтримка медіа платформи.
Налаштування базової конфігурації медіа платформи Big Easy One Media library займає до 1 тижня, та коштує 27000 грн.
Вартість підтримки медіа платформи залежить від кількості контенту, та складає:
1. 5000 грн. на місяць до 1 ТБ,
2. від 7000 грн., якщо ви маєте більше ніж 1 ТБ контенту.

Модулі Big Easy Media library software

 • Всі модулі, що входять в Big Easy CMS.
 • Транскодинг - завантажуйте оригінальний відео/ фото/ аудіо файл, а система медіабанку сама створить всі необхідні для її роботи файли: прев'ю в низькому розширенні, автоматичне накладення водяного знака для захисту авторських прав, маленьке відео/ фото для попереднього перегляду - thumbnail (для показу в результатах пошуку).
 • Пакетне завантаження файлів - одночасне завантаження великої кількості медіа файлів, файлів з метаданими в систему.
 • Інструмент каталогізації відео - система дозволяє завантажити відео та порізати його на маленькі кліпи. Кожному кліпу можна назначити певні параметри опису, включаючи метадані, ціну, категорію, ліцензію продажу і т.д. Крім цього, в процесі генерації відео файлів наша система згенерує всі необхідні прев'ю, включаючи накладання водяних знаків.
 • Удосконалений пошук по контенту - Інтегрована в систему технологія Solr, дозволяє пришвидшити пошук по сайту в рази, що дуже важливо для бібліотек, де зберігаються тисячі медіа файлів. Саме технологія Solr дозволяє виконувати пошук всього за долі секунди з неперевершеною точністю.
 • Керування постачальниками медіа контенту - Постачальники (фотографи, відеооператори) можуть завантажувати необмежену кількість файлів на сайт і отримувати відсоток від продажів. Система здійснює всі фінансові звіти автоматично, також надає фінансові звіти: продажі контенту по кожному постачальнику, відсоток відрахувань, відсоток Вашого прибутку.
 • E-commerce - керування ліцензійними планами. Коли йде мова про продажі контенту, то ми говоримо про продаж прав на використання того чи іншого медіа файлу, тобто ліцензії на право їх використання. В нашій системі існує всі 3 типи ліцензій, котрі використовуються для продажу медіа контенту. Також є функції дуже гнучкого ціноутворення в залежності від обраного ліцензійного плану та параметрів ліцензії.
 • Посекундний продаж відео (Pay Per Second) модуль, який надає можливість покупцю купити лише необхідний відрізок відеоролика. Система сама розраховує вартість вибраного відрізка.
 • Генерація ключових слів - в системі інтегрований інструмент американської компанії Clarifai, який використовує АІ для розпізнавання відео та фото. Це дозволяє автоматично в режимі реального часу обробляти відео та фото  і генерувати для них ключові слова.
 • CRM - Керування проектами, користувачами та клієнтами. Документообіг та генерація звітів.
 • Geomapping - для будь-якого медіа файлу можна вказати координати, де він був знятий або записаний. Далі користувачі отримують можливість пошуку медіа контенту на карті.