Система управління сайтом

Про систему Big Easy CMS

Продукт Big Easy CMS - хороше рішення, якщо Вам потрібен сайт-візитівка, корпоративний сайт або лендинг сторінка.

Управління сайтом за допомогою Big Easy CMS суттєво облегшить оновлення сайту Вашої компанії. використовуючи систему управління контентом Big Easy CMS, Ви зможете наповнити сайт самі: вставити фото та відео матеріали, таблиці, додати банери, опублікувати новини, прочитати повідомлення залишені Вашими користувачами. Крім цього, наша система управління сайтом надає широкі можливості для оптимізації сайту та просування Вашого проекту.

Переваги Big Easy CMS

Простота організації. Наш продукт Big Easy CMS дозволяє користувачам створювати, редагувати та публікувати сторінки без спеціальних знань, технічних навичок або підготовки. Навчитися користуватися нашою системою можна всього за 45 хвилин. Якщо Ви вмієте користуватися Word, то наша система управління сайтом для Вас!

Швидкість роботи. На додачу до можливості швидко змінювати сторінки сайту, наша CMS дозволяє легко управляти та/або додавати права доступу на додавання контенту різним користувачам. Це значить, що декілька співробітників зможуть працювати та наповнювати Ваш сайт одночасно. Управління групами користувачів дає можливість обмежити доступ до окремих розділів адмін панелі, що підвищує безпеку та ефективність роботи.

Надійність та безпечність. З Big Easy CMS ви зможете бути спокійні, що Ваш сайт не зламають та не викрадуть. Наше програмне забезпечення відповідає всім сучасним вимогам безпеки.

Універсальність. Система управління контентом Big Easy CMS може бути використана як для створення сайту з однієї сторінки, так і для розробки великого проекту з розгалуженою системою сторінок та розділів сайту. За допомогою модуля віджетів (widgets) можна налаштувати індивідуальний зовнішній вигляд сторінок, додавати слайдери та текстові блоки на сторінку.

Гнучкі ціни. До кожного проекту ми підходимо індивідуально, тому ціни можуть змінюватися в залежності від складності та строків роботи. Ми можемо розробити дизайн сайту індивідуально під Ваш проект. Крім цього ми надаємо можливість розробки сайту по шаблону - Ви вибираєте вже готовий дизайн та через 1 місяць отримуєте готовий сайт.

Інструменти для маркетингу. Система надає можливість не тільки створювати сторінки для сайту, але є додатково оптимізувати їх для пошукових та соціальних мереж. Окрім цього, є спеціальні інструменти для маркетологів для налаштування відстеження даних.

Ціна Big Easy CMS

Вартість системи при виборі шаблонного дизайну - від 5000 грн, при умові купівлі пакета підтримки та хостингу на 3 роки в нашій компанії.

Якщо Ви замовляєте індивідуальний дизайн, вартість системи від 15 000 грн.

Зв'яжіться з нами, і ми надамо більш детальну інформацію про нашу систему управління сайтом Big Easy CMS та продемонструємо наш продукт в дії.

Модулі Big Easy CMS

 • Керування сторінками - Можливість створювати/ видаляти/ вмикати-вимикати необмежену кількість сторінок. Редагування сторінки здійснюється через текстовий редактор, де є всі необхідні опції по візуальному оформленню тексту, додаванню фото і відео файлів на сторінку, створенню і редагуванню таблиць, додаванню гіперпосилань. Окрім цього, Big Easy CMS дозволяє налаштувати метатаги для Google, Facebook, Twitter, Google+. 
 • Керування новинами - можливість створювати/ видаляти/ вмикати-вимикати необмежену кількість новин.
 • Керування меню - за замовчуванням в системі є 2 меню: верхнє і нижнє. Адміністратор може додавати необмежену кількість пунктів та підпунктів меню. Меню вміщує 1 рівень вкладеності пунктів.
 • Керування банерами - до кожної сторінки є можливість прикріпити банер у вигляді картинки або відео файлу.
 • Налаштування SSL сертифікату - всі сертифікати встановлюються нашою компанією на один рік, кожний рік необхідно продовжувати сертифікат. Ми здійснюємо замовлення, активацію та підключення сертифікату на хостинг. послуга покупки та налаштування сертифікату оплачується окремо та не входить у вартість розробки сайту.
 • Багатомовність - якщо Ваша аудиторія розмовляє декількома мовами, то Вам просто необхідно забезпечити Ваших користувачів можливістю отримати інформацію зрозумілою їм мовою. Ми можемо підключити на сайт будь-яку мову. Адмін панель наразі доступна російською та англійською мовами. В разі запиту ми можемо налаштувати адмін панель іншою мовою.
 • Керування вікном Cookie Policy - адміністратор може створити вікно, що спливає, котре попереджає користувача про використання кукі на сайті. Адмін панель дозволяє редагувати текст повідомлення, додавати гіперпосилання, налаштовувати колір вікна, текст кнопки, керування ефектом відображення вікна.
 • Форма зворотного зв'язку - адміністратор може переглядати всі повідомлення, котрі прийшли на сайт через форму зворотного зв'язку. Також налаштовувати імейл, куди система буде відправляти сповіщення про нові повідомлення. 
 • Додавання та редагування контактних даних - поля, де адміністратор додає контактні дані: імейл, телефон, адресу, а також кнопки соціальних мереж, котрі відображуються в футері сайту.
 • Керування користувачами - налаштування декількох акаунтів для адміністраторів та керування правами доступу. Наприклад, можна налаштувати декілька акаунтів та дозволити адміністратору 1 переглядати та редагувати сторінки та новини, а адміністратору 2 читати повідомлення з форми зворотного зв'язку.
 • Керування віджетами - для кожної сторінки можна прив'язати необмежену кількість віджетів, тобто додаткових елементів сторінки: текстові блоки, картинки, відео, кнопки.
 • Встановлення коду відстежування для Google Analytics - форма завантаження коду відстежування для Google Analytics, інструмент, котрий надає повну маркетингову статистику показників роботи сайту. 
 • Встановлення коду відстежування для Google Search Console - форма завантаження файлу верифікації для Google Search Console.
 • Завантаження та редагування Sitemap.xml - форма генерації та редагування файлу sitemap.xml, котрий необхідний для кращої індексації сайту.
 • Завантаження та редагування robots.txt - форма завантаження та редагування файлу robots.txt, котрий вказує пошуковим системам, які розділи сайту потрібно індексувати.
 • Розробка унікального дизайну для сайту або налаштування вже готового шаблону - на Ваш вибір.
 • Адаптивна верстка. Всі сайти адаптовані для роботи на мобільних пристроях та планшетах.

Хочу сайт - Яка вартість розробки?

Розробка будь-якого сайту починається зі з'ясування подробиць, прорахунку бюджету та строків виконання. Залиште Ваш запит і ми розробимо комерційну пропозицію на розробку вебсайту індивідуально для Вас.

Вкажіть: перелік необхідного функціоналу, приклади сайтів, котрі Вам подобаються, посилання на поточний сайт (якщо є), будь-які інші вимоги. Це мінімальна інформація, яка нам потрібна. Можливо в процесі прорахування проекту нам необхідно буде зв'язатися з Вами для уточнення деталей.

Якщо Ви ще точно не визначились, який сайт Вам потрібен, то рекомендуємо просто надіслати посилання на проекти, які на Ваш погляд найбільше відповідають Вашому уявленню про майбутній сайт. Ми допоможемо виділити ключові характеристики та функціонал системи, необхідні для Вашого бізнесу чи проекту.

Процес підготовки комерційної пропозиції займає в середньому 3 дні.