Програмне забезпечення для дістанційного навчання (медіатека)

Про платформу Big Easy Education

Платформа для дістанційного навчання онлайн може бути використана як інструмент для продажу доступу до навчальних матеріалів або як внутрішня система для корпоративного навчання співробітників.

Переваги медіатеки Big Easy Education Platform

Захист відео файлів від крадіжки. Всі відео файли надійно захищені від крадіжки - впроваджений захист від завантаження відео за посиланням.

Гнучкі налаштування цін. З платформою Big Easy Education Ви можете налаштувати різноманітні пакети курсів. Ви можете продавати як онлайн так і офлайн курси, а можете продавати окремі уроки. Крім того, є можливість надавати безкоштовний пробний урок за умови реєстрації.

Автоматична обробка замовлень. Як тільки в систему поступає оплата за курс, в кабінеті користувача відкривається доступ до уроків передбачених в пакеті. Весь процес повністю автоматичний та не потребує ручного підтвердження. Адміністратор отримує email сповіщення про нову покупку.

Контроль результатів. Успішний навчальний проект не тільки навчає, але і відстежує результати процесу. Наша система дає можливість створювати онлайн тести для кожного уроку. Весь процес повністю автоматичний.

Ціна Big Easy Education Platform

Вартість системи в стандартній конфігурації та шаблонним дизайном формується за принципом SaaS. 
Тобто, ціна складається з 2х складових - налаштування системи, та хостінг та підтримка.
Налаштування системи - від 27 000 грн,
Хостінг та підтримка - від 5000 грн на місяць.

При виборі індивідуального дизайну вартість системи обговорюється індивідуально.

Модулі Big Easy Education Platform

  • Всі модулі, що входять в стандартний пакет Big Easy CMS та Big Easy E-Commerce.
  • Керування курсами - система дозволяє створювати необмежену кількість онлайн курсів. Курси можна сортувати за категоріями та підкатегоріями. Для кожного курсу є можливість вказати одну ціну, або ж створити декілька варіантів (пакетів) доступу. Наприклад, оплата за весь курс навчання або купівля окремих уроків.
  • Керування уроками - для кожного уроку медіатеки є можливість завантажити прев'ю відео, яке доступне всім користувачам. Також є завантаження відео, яке доступне лише після оплати. За бажанням ми можемо налаштувати накладання водяного знаку на всі Ваші відео файли для захисту авторських прав.
  • Субтитри - для кожного окремого відео уроку є можливість завантажити файл з субтитрами.
  • Онлайн тестування - цей модуль дозволяє створювати невеликий тест множинного вибору для кожного уроку. Тести доступні лише зареєстрованим користувачам після оплати. Система зберігає результати тесту в кабінеті користувача та в адмін панелі. Тобто у випадку необхідності адміністратор може перевірити результати тестування та оцінити ефективність навчання. Також є окремий розділ для створення тесту множинного вибору в відкритому доступі. Тест може складатися з необмеженої кількості розділів з питаннями. Система автоматично підраховує правильні та неправильні відповіді та відображує результати в відсотковому співвідношенні. Є можливість відображувати рекомендації за результатами тесту.
  • Розділ вчителі - розділ вміщує інформацію про всіх вчителів та тренерів проекту. Є можливість завантажити фото та резюме тренера.