Депозитарій для цифрових медіа Big Easy Media Asset Management

Big Easy Media Asset Management цифровий медіа депозитарій

Якщо в Вас є необхідність впорядкувати Ваш медіа контент - рекомендуємо звернути увагу на нашу платформу для зберігання цифрового медіа контенту Big Easy Media Asset Management.

Наша система володіє високою функціональністю та відповідає самим високим вимогам для створення цифрових депозитаріїв. Програмне забезпечення для депозитаріїв надає можливість повного управління медіабанком. В розпорядженні адміністраторів інструменти завантаження медіа та їх метаданих, створення категорій та підкатегорій, керування сторінками, керування рівнями доступу до медіа файлів, створення акаунтів для постачальників та багато іншого.

Переваги системи зберігання цифрового медіа

Керування різними типами медіа. Наша система дозволяє завантажувати та зберігати медіа контент різних типів: відео, фото, графічні зображення та файли, аудіо. Ви самі вказуєте, які файли система приймає та обробляє, і який метод роботи з кожним типом файлів. Найпоширеніші формати з якими ми працюємо (але не тільки): mpg4, mov, avi, jpeg, png, mp3, psd, ai, doc, excel, ppt.

Контроль доступу. Ваш контент доступний лише для обмеженої кількості користувачів. Ви самі вирішуєте, хто і в якийсь час може переглядати ваш контент, хто може редагувати, копіювати або завантажувати. Система надає повну статистику по використанню завантажених файлів.

Платний доступ. За необхідності ми можемо налаштувати платний доступ до Ваших медіа файлів. Ви можете не лише зберігати Ваші відео та фото, але також заробляти на переглядах.

Надійність та безпека. Використані технології гарантують безпеку зберігання Вашого медіа контенту. Ми можемо налаштувати зберігання медіа контенту на Вашому сервері або на нашому.

Модулі Big Easy медіа депозитарію

  • Всі модулі, що входять в базову версію Big Easy CMS.
  • Керування категоріями. Можливість сортувати медіа файли за категоріями. Ви можете створювати необмежену кількість категорій: за типом файлів, за змістом, за датою, за постачальником - депозитарій можна повністю адаптувати під Ваші потреби. Для кожної категорії можна додати опис та метадані.
  • Керування медіа файлами. Завантаження необмеженої кількості медіа файлів, редагування, автоматична обробка та генерація необхідних файлів декількох розмірів, пакетні операції з контентом.
  • Транскодинг. Всі файли, що попадають в систему, обробляються в автоматичному режимі. Система генерує декілька прев'ю файлів для швидшої та коректнішої роботи депозитарію. Якщо Ви плануєте дозволяти публічний доступ до контенту, то для захисту авторських прав система накладе водяний знак на всі файли.
  • Пакетне завантаження. Безсумнівною перевагою системи є пакетна обробка даних: Ви можете поставити на завантаження декілька терабайт медіа контенту та спокійно зайнятися своїми справами. Наша система сама сформує чергу завантаження, а в випадку переривання інтерне зв'язку, відновить процес завантаження.
  • Керування користувачами. Адмін панель медіа депозитарію дозволяє створювати групи користувачів і визначати дозволені дії для кожної групи. 
  • Керування постачальниками медіа коненту. Система дозволяє створювати окрему групу користувачів, які можуть завантажувати медіа контент в систему. Крім цього, користувачі можуть самі зареєструватися в системі, як постачальники. Таким чином, Ви зможете відстежувати, який контент був завантажений кожним окремим постачальником. 
  • Звіти. Детальна статистика про те, хто, коли і як використовував Ваш медіа контент.

Ціна цифрового медіа депозитарію

Обговорюється індивідуально - надсилайте запит.